Anasayfa   Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İnsan Kaynakları   İletişim


Mega Dil Hizmetleri tarafindan verilmekte olan ticari tercüme hizmetlerimiz ; ticari dökümanlar, sözlesmeler, teklifler, bankacilik, finans islemleri, ihaleler, uluslararasi taahhütler, raporlar, fizibiliteler, toplanti tutanaklari, arastirmalar v.b ticari yazisma tercümeleri basta Ingilizce, Almanca, Rusça , Fransizca olmak üzere Türkçe'ye ve Türkçe'den diger dillere konularinda uzman kisiler tarafindan çevirilmektedir.Kaliteli ve süratli hareket eden Mega Dil çevirmenleri yaptirmakta oldugunuz çeviri ve tercümelerde isinize hiz ve kaliteli bir sekilde dönüsüm saglayacaktir. Çevirisi yapilan metinler içerikleri ile ilgili terminolojiye hakim çevirmenler tarafindan yapilmaktadir. Çevirisi yapilmis metinler redakte edildikten sonra teslime hazir hale getirlir. Genis Çevirmen kadromuz, mevcut teknik imkanimizla tüm hizmetlerimizde oldugu gibi Ticari Çeviri ve Tercümelerinizde de Mega Dil kalitesiyle bulusmaktadir.

Sabah 8 30 Aksam 18 00 saatleri arasinda   ofis telefonlarindan, mesai saatleri disindada  cep telefon yada internet kanaliyla bizlere ulasilabilmektedir.Ticari  tercüme piyasasindaki standart fiyatlar göz önüne alinmadan sürekli çalismakta oldugumuz kurumsal ve bireysel müsterilere daha avantajli fiyatlar sunulmaktadir. Ayrica sözlesmeli olarak irtibat kurdugumuz bireysel ve kurumsal firmalarimiz  daha avantajli ve cazip fiyat teklifleri alacaktir.

Çevirilerin tesliminde taleplere uygun olarak asagidaki uygulamalar gerçeklestirilmektedir:

- Kurumsal (elektronik posta yoluyla, disket veya CD ortaminda,Flash disk ortaminda sayfa düzeni yapilmis belge çiktisi seklinde)
- Megadil Hizmetleri Kaseli ve onayli
- Yeminli tercüman onayli
- Talep dogrultusunda noter tasdikli

 


 

 


Misyonumuz
Vizyonumuz
Hukuki Tercüme
Teknik Tercüme
Ticari Tercüme
Tıbbi Tercüme
Simultane Tercüme
İngilizceden Türkçeye
Türkçeden İngilizceye
Profesyonel Tercüme
Tercüme Bürosu
Tercüme Şirketi
Tercüme Firması
Kaliteli Tercüme
Ekonomik Tercüme
Kurumsal Tercüme
Kobi Tercüme
Tercüme Danışmanlığı
Express Tercüme
 

info@megadil.com.tr