Anasayfa   Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İnsan Kaynakları   İletişim

Gerek ofis içi, gerekse serbest olsun, Mega Tercüme tercümelerinizi yaptıracağı tercümanlarını titizlikle seçer. Deneyimsiz tercümanlarla çalışmaz. Ayrıca, her tercüman kendi uzman olduğu ve en iyi yaptığı konuda tercüme yapar. Böylece kalite en üst seviyede tutulmuş olur.

Zamanında

Mega Tercüme tüm tercüme işlerinizi zamanında teslim etmek için elinden geleni yapar. Çünkü Mega Tercüme zamanın değerini bilir..

Mega Tercüme olarak zamanında iş teslimi konusundaki en temel prensibimiz yerine getiremeyeceğimiz taahhütler vermemektir. Böylece tercüme işlerinizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim etme konusunda yaşanacak herhangi bir sıkıntı da minimuma inmektedir. Tercüme bir insan işi olduğundan, kaliteli bir tercüme için daima gereken zaman tanınmalıdır. Bu tercüme bürosu-ndan ziyade müşterinin yararınadır. Ancak tercüme işinin normal süresinden çok daha erken teslim edilmesini gerektiren durumlarda, Mega Tercüme olarak mümkün olan en üst kalitede, ve en kısa sürede tercüme işinizi size teslim etmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Uygun

Mega Tercüme tüm tercüme hizmetlerini mümkün olan en uygun fiyattan sunar. Çünkü Mega Tercüme paranın kıymetini bilir..

Günümüzde şirket maaliyetlerinin her geçen gün daha da artması, piyasa ve rekabet koşullarının zorlaşması, kâr marjlarının düşmesi hem tercüme büroları-nı hem de tercüme yaptırmak zorunda olan kişi ve kurumları tercüme fiyatları açısından zor durumda bırakmaktadır. Buna her gün "mantar" misali açılan tercüme büroları da dahil edilince, özellikle tercüme büroları açısından iş çok daha zor bir hâl almaktadır. Kaliteli tercüme ve düşük fiyat arasında tercih yapmak
zorunda kalan çoğu firma müşteri kaybetmemek için düşük fiyatı tercih etmekte ve çok önemli belge ve metinleri düşük fiyattan çalışan deneyimsiz, hatta öğrenci tercümanlara teslim etmektedir.


 

 


Misyonumuz
Vizyonumuz
Hukuki Tercüme
Teknik Tercüme
Ticari Tercüme
Tıbbi Tercüme
Simultane Tercüme
İngilizceden Türkçeye
Türkçeden İngilizceye
Profesyonel Tercüme
Tercüme Bürosu
Tercüme Şirketi
Tercüme Firması
Kaliteli Tercüme
Ekonomik Tercüme
Kurumsal Tercüme
Kobi Tercüme
Tercüme Danışmanlığı
Express Tercüme
 

info@megadil.com.tr